خانه بروکر بروکر
دلایل زیادی برای انتخاب خدمات داوطلبانه وجود دارد. خواه این باشد که زمان را تا مرحله بعدی مانند آموزش یا مطالعه بگذرانید، بخواهید در جامعه شرکت کنید یا طعم حوزه های جدید را بچشید.

Bruno-Bröker-Haus به دنبال یک فرد متعهد (مرد، زن یا متنوع) برای خدمات داوطلبانه فدرال در تاریخ 1 ژوئیه 2023 یا در تاریخ بعدی است. مدت این BFD حداقل 6 ماه، معمولاً 1 سال و حداکثر، با احتساب تمدید، 18 ماه است. داوطلبان علاوه بر پول جیبی، پول غذا و پوشاک نیز دریافت می کنند.

Bruno-Bröker-Haus، بزرگترین و مرکزی مرکز اوقات فراغت جوانان در شهر Ahrensburg، به جوانان 12 تا 21 ساله فعالیت های اوقات فراغت کم آستانه مانند بیلیارد، فوتبال روی میز، تنیس روی میز، گوش دادن به موسیقی، ملاقات با دوستان و بازی ارائه می دهد. بازی های تخته ای. همچنین پیشنهادهایی در زمینه رقص، موسیقی، رسانه، آشپزی و صنایع دستی وجود دارد.

فرصت‌های درگیر شدن در خدمات داوطلبانه در «برونو» به اندازه دلایل متفاوت است. علاوه بر فعالیت‌های سرایداری و خانه‌داری و همچنین توزیع بازی‌ها و مواد، این خدمات داوطلبانه به یک جوان 18 ساله و بالاتر پتانسیل زیادی برای توسعه (بیشتر) خود، شرکت در پروژه‌ها و مشارکت ایده‌های خود ارائه می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر، تیم برونو از طریق تلفن: 04102 77 176، از طریق ایمیل: bbh@ahrensburg.de یا ترجیحاً حضوری، در ساعات کاری دوشنبه تا جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر (در حال حاضر Fritz-Reuter-Straße 51) در دسترس است. /مدرسه فریتز رویتر سابق) موجود است.